AGROSEV

Vígľaš - Pstruša
Agrosev_logofinal
RZ Podpoľanie biela

Sme veľká spoločnosť, ktorá už dlhú dobu s maximálnou profesionalitou pôsobí na našom trhu a zároveň má snahu posunúť sa ďalej.

Skladá sa z viacerých prevádzok, ktoré ponúkajú kvalitné domáce produkty- vypestované, dochované a samozrejme aj spracované v našom regióne.

Súčasťou tejto stratégie sa stáva aj náš najnovší produkt – remeselné pivo Masaryk, ku ktorému pristupujeme s veľkým nadšením a pokorou zároveň.

Ideou nášho rezortu – Masarykovho dvora je ponúknuť na súčasný trh kvalitu s dobrou chuťou, ktorá na prvý pohľad zaujme etiketou, ladenou v nenápadnej elegancii.

Priniesli sme na trh poctivé a chutné nepasterizované živé pivo jedinečnej chuti a výnimočnej kvality. Naše pivo je ako náš ľud – vášnivé, divoké, plné fantázie a zmyselnosti. Je osviežujúce, voňavé, iskrivé. Prvotriedne pivo zrodené z čerstvo namletého sladu, kvalitného chmeľu a čerstvých pivovarských kvasníc. Jeho základom je priezračná pramenitá voda, ktorá vyviera z hlbín Zeme. V spojení s najmodernejšími technológiami tak vzniká jedinečný produkt.

Pretože pivo nesie názov po významnej osobnosti našich dejín, pevne veríme, že tento náš nový produkt  bude robiť prezidentovi Masarykovi dobré meno. Dúfame, že po jeho objavení spotrebiteľmi na trhu sa stane obľúbenou súčasťou ponuky pre znalcov piva nielen v našom regióne.

Sme presvedčení, že spojením poctivej práce a premyslenej stratégie predaja si nájde zákazník  kvalitný a vyhľadávaný nápoj, ktorý bude trvalou zárukou jeho spokojnosti.

Aktuálne ponúkame na  trh trojicu pív – dvojicu ležiakov s označením Masaryk pivo 10°, Masaryk pivo 12° a vrchne kvasené pivo štýlu American IPA Masaryk pivo 14°. Ponuku momentálne rozširujeme o svetlé pšeničné pivo a postupne pripravujeme ďalšie novinky.

Tiež prevádzkujeme rozrábku mäsa, ktorá je držiteľom značky ,,Regionálny produkt Podpoľanie,, kde spracúvame mäsko z našich lokálnych fariem, alebo poľovných revírov. Spracovanie mäsa zahrňuje výrobu čerstvého, chladeného alebo mrazeného mäsa (divinové, bravčové, hovädzie, baranie a jahňacie).

No a v neposlednom rade ponúkame aj kvalitné domáce zemiaky, ktoré sú taktiež vypestované na našich okolitých poliach. Celá táto ponuka je typickou ideou nášho rezortu – Masarykovho dvora, ktorý pod jednou strechou ponúka všetky tieto produkty v Predajničke u Masaryka. Klientov pravdivo informujeme o ich pôvode a kvalite, s možnosťou návštevy našich fariem, kde sa spotrebiteľ môže zoznámiť s domácim prostredím, odkiaľ produkt pochádza.

Produkty

divinové, bravčové, hovädzie, baranie a jahňacie mäso, pivo, zemiaky
divider